Letošní podzim se děti základní i mateřské školy opět  zúčastnily sběru kaštanů a žaludů. Celkem nasbíraly  krásných 681, 31 kg. Vyhlášení výsledků a předání odměn proběhlo v pátek 9.11. 2018 a na 1. místě se umístil Jakub Michal se 160 kg, 2. místo obsadili sourozenci Matyáš a Tobiáš Dundovi s 94 kg a o 3. místo se podělila Tereza Tejklová s Matějem Čtvrtečkou s 52 kg. Vítězové byli následně odměněni formou poukázky na Barešův ranč, kde mohou s rodiči využít gastronomické služby v hodnotě pěti set korun. První místo bylo odměněno speciální poukázkou do Pekla Čertovina v Hlinsku. I v mateřské škole se děti úspěšně podílely na sběru – 1. místo Eva a Petr Janků ( 88,9  kg) , 2. Ondřej Polívka (34 kg), 3. místo Minaříková Nela ( 32 kg).

Všem vítězům a zúčastněným gratulujeme!

SBĚR KAŠTANŮ A ŽALUDŮ